Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums vilniausvm@gmail.com

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  positive review  Подтверждала свою кат B и сдавала на А, все сдала с первого раза. Геральдасу огромное спасибо 🙂

  thumb Nadya Kudrevatykh
  2019 February 3

  5 star review  Galiu drąsiai rekomenduoti šią mokyklą. Labiausiai patiko, kad p. Geraldas neskaičiuoja minučių, visada viskas būna mokinio naudai. Ant motociklo sėdau pirmą kartą ir po 5 pamokų į regitrą jau važiavau užtikrintai - A kategorija iš pirmo karto !

  thumb Vainius Ra
  2017 June 21

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Laurynas yta tikrai labai geras instruktorius 5 žvaigždės! Laikiau Akat Vilniuje ir išlaikiau ekzamina Regitroje iš pirmo karto! Instruktorius ne tik idealiai paruošė ekzaminui, bet ir davė labai daug vertingos informacijos, kurią galėsiu pasinaudoti jau ateinantį pavasarį. Kantrus, visada geros nuotaikos, kompetitingas, vienu žodžiu profesionalas. Tikrai ne gėda rekomenduoti draugams ir pažystamiems ne tik šį instruktorių, bet ir pačia vairavimo mokykla!

  thumb Ilona Moisejeva
  2018 September 26

  positive review  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Audrius yra tikrai išmanantis savo darbą profesionalas bei geras žmogus. Ne tik gerai paruošė Regitrai (egzaminą išlaikiau iš pirmo karto), bet ir davė daug gerų patarimų bei informacijos tolimesniam vairavimui. Tikrai rekomenduoju Audrių kaip instruktorių!

  thumb Dominyka Lamauskaitė
  2018 November 21

  5 star review  Visada atrasdavo laiko net ir užimtoje dienotvarkėje. Kadangi Geraldas pasiūlė nedelsti su pamokomis, radus laisva vietą A kategorijos egzaminą išsilaikiau jau po nepilnų 2 sav. nuo pamokų pradžios. Rekomenduoju!

  thumb Deividas Tamošiūnas
  2017 August 8

  5 star review  Pati geriausia mokykla! Tikras savo srities profesionalas mokytojas Geraldas. Mokymosi laiką galima lengvai derinti. Išlaikiau iš pirmo karto A kategoriją. REKOMENDUOJU 100%!

  thumb Mindaugas Juknevičius
  2017 July 4

Atsiliepimai

Atsiliepimas