Darbo valandos I - IV 10.00 - 19.00
 V      9.00 - 18.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums vilniausvm@gmail.com

ATSILIEPIMAI

mokiniu atsiliepimai vairavimo mokykla vilniuje

Mokinių atsiliepimai mums išties svarbūs! Vilniaus vairavimo mokykla kviečia palikti savo atsiliepimą ir pasidalinti įspūdžiais apie mūsų mokykloje teikiamas paslaugas bei lankytų kursų kokybę ir instruktorius.
Jūsų atsiliepimai padeda mums tobulėti, o naujiems klientams apsispręsti!

Skirkite kelias minutes ir parašykite savo nuomonę.

Atsiliepimus galite rasti ir štai čia: VMREITINGAI

arba apsilankę mūsų FACEBOOK paskyroje.

  5 star review  Super pamokos. A kategorija islaikyta be jokiu pastabu is Regitros egzaminuotoju. Aciu! Paruosia ne tik egzaminui bet ir realiam vaziavimui gatveje. Labai patenkintas

  thumb Simonas Nareckas
  9/01/2016

  5 star review  Galiu drąsiai rekomenduoti šią mokyklą. Labiausiai patiko, kad p. Geraldas neskaičiuoja minučių, visada viskas būna mokinio naudai. Ant motociklo sėdau pirmą kartą ir po 5 pamokų į regitrą jau važiavau užtikrintai - A kategorija iš pirmo karto !

  thumb Vainius Ra
  6/21/2017

  Šios vairavimo mokyklos instruktorius Laurynas yta tikrai labai geras instruktorius 5 žvaigždės! Laikiau Akat Vilniuje ir išlaikiau ekzamina Regitroje iš pirmo karto! Instruktorius ne tik idealiai paruošė ekzaminui, bet ir davė labai daug vertingos informacijos, kurią galėsiu pasinaudoti jau ateinantį pavasarį. Kantrus, visada geros nuotaikos, kompetitingas, vienu žodžiu profesionalas. Tikrai ne gėda rekomenduoti draugams ir pažystamiems ne tik šį instruktorių, bet ir pačia vairavimo mokykla!

  thumb Ilona Moisejeva
  9/26/2018

  5 star review  Puiki mokykla. Rekomenduoju. Išlaikiau A kat iš pirmo karto. Pats daug dirbu, bet darbai nė kiek nenukentėjo. Geraldas lanksčiai sudėliodavo vairavimo pamokas man patogiu metu. Per pamokas gavau visą reikalingą informaciją, pastabas, viskas buvo nuodugniai išaiškinama. Regitroje važiavau kaip turėdamas ilgametę patirtį 🙂 Ačiū

  thumb Gedas Pozingis
  8/02/2017

  Mokiausi su Laurynu B kategorija. Super instruktorius Viska detaliai mokantis paaiškinti tiek ir išsiaiškinti. Džiaugiuosi savo pasirinkimu nes mokytis su Laurynu buvo labai smagu, tai žmogus išmanantis savo darbą. Tikrai rekomenduoju Lauryną kaip instruktorių!

  thumb Agnė Kikvadze
  10/15/2018

  5 star review  A2 teisės iš pirmo karto ir lengvai. Labai super instruktoriai. REKOMENDUOJU !

  thumb Gre Ta
  7/11/2017

Atsiliepimai

Atsiliepimas