Darbo valandos I - V 9.00 - 18.00
Pietūs 12.00 - 13.00
VI - VII NEDIRBAME
 Skambinkite +370 655 35 307
 Rašykite mums vilniausvm@gmail.com

A KATEGORIJA

A kategorijos kursaiA kategorijos kursai:

su grupe – TEORIJA 40 ak. val. + PRAKTIKA 10 ak. val.

eksternu -TEORIJA savarankiškai + PRAKTIKA 10 ak. val.

A kategorija – triračiai, kurių galia didesnė kaip 15 kW, ir motociklai. Asmenims neturintiems 2 metų patirties, teisė vairuoti galingus motociklus suteikiama tik sulaukus 24 metų. Asmenims, turintiems motociklų vairavimo 2 metų patirtį, teisė vairuoti galingus motociklus gali būti suteikiama, jei jie jau yra sulaukę 20 metų ir išlaikę praktikos egzaminą VĮ “Regitra”.

A2 kategorija – motociklai, kurių galia ne didesnė kaip 35 kW, galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,2 kW/kg ir kurie nėra kilę iš daugiau kaip du kartus galingesnės transporto priemonės. Vairuotojo amžius – nuo 18 metų.

A1 kategorija – motociklai, kurių variklio darbinis tūris didesnis kaip 50 cm3, bet ne didesnis kaip 125 cm3, galia neviršija 11 kW, o galios ir svorio santykis ne didesnis kaip 0,1 kW/kg, taip pat triračiai, kurių galia ne didesnė kaip 15 kW. Vairuotojo amžius – 16 metų.

Teorijos kursas su grupe standartiškai trunka 5 savaites.

Kursai eksternu per 5 d.d.

Kainos > Vairavimo kursų kainos