Darbo valandos Pir. - Pen. 11.00 iki 18.00
Skambinkite mums +370 675 14515
Rašykite mums vilniausvm@gmail.com

APIE MUS

MES SIŪLOME: praktinius vairavimus A, A1, B, Be kategorijų, susitarus su instruktoriumi, galima pradėti ir užbaigti Jums patogioje vietoje, Vilniaus mieste. Teorijos ir praktinio vairavimo mokymai vyksta mokiniams patogiu laiku (po pamokų mokykloje, laisvu nuo tiesioginio darbo laiku). Yra galimybė išklausyti pirmosios med. pagalbos kursą bei atlikti vairuotojų medicininį sveikatos patikrinimą. Lanksčios apmokėjimo sąlygos, galimybė mokintis išsimokėtinai. Eksternu kursai per 5 d.d. (a kategorija), per 10 d.d. (b kategorija). Taip pat nuolatos organizuojame papildomus kursus praradusiems teisę vairuoti.

  • Mokykloje yra taikomos naujausios mokymo metodikos, naudojant pažangiausias kompiuterines technologijas, sukurtus filmus, įvairių mechanizmų, eismo situacijų maketus.
  • Vairuotojai ruošiami tik laikantis patvirtintų programų reikalavimų.
  • Visi vairavimo instruktoriai ir dėstytojai yra atestuoti Valstybinėje transporto inspekcijoje prie susisiekimo ministerijos.
  • Vairavimo instruktoriai ir dėstytojai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją.
  • Praktinius vairavimo įgūdžius būsimieji vairuotojai įgyja važinėdami naujais, visus saugaus vairavimo mokymo reikalavimus atitinkančiais automobiliais.
  • Šioje vairavimo mokykloje galima išmokti vairuoti tokios pat markės automobiliu, kokiu yra laikomas praktinis vairavimo egzaminas VĮ „Regitroje“.

MŪSŲ TIKSLAS: Į kelią išleisti gerai pasirengusį vairuotoją, puikiai įvaldžiusį teorinius ir praktinius vairavimo įgūdžius ir galintį saugiai jaustis kelyje net pačiomis sudėtingiausiomis eismo sąlygomis.