Darbo valandos Pir. - Pen. 11.00 iki 18.00
Skambinkite mums +370 675 14515
Rašykite mums vilniausvm@gmail.com

SUTARTIS

Pranešame, kad sutartį galite pasirašyti el. būdu. Pasirinkite pageidaujamų kursų sutartį, parsisiųskite ir užpildykite mokinio informacijai reikalingus duomenis (vardas, pavardė, asmens kodas, gimimo data, adresas,  jei estae baigęs vairavimo mokyklą ar išlaikęs egzaminą VĮ Regitra reikalingus duomenis) susipažinę pasirašykite. Skenuotą sutarties kopiją siųskite el. paštu: vilniausvm@gmail.com. Sulaukite sutarties patvirtinimo. Likusius dokumentus (asmens tapatybę liudijantį dokumentą, nuotrauką (3×4 cm)) turėkite su savimi pirmosios pamokos metu.

B KATEGORIJA

Sutaris Teorija + Praktika

Sutartis Eksternu

A KATEGORIJA

Sutartis Teorija + Praktika

Sutartis Eksternu

PRARADUS TEISĘ VAIRUOTI

Sutartis 

Visiems mokiniams privaloma susipažinti su vairavimo mokyklos tvarkos taisyklėmis (prašome atsisiųsti ir pasirašytą dokumentą turėti kartu su sutartimi).

TAISYKLĖS